Janez VEDENIK

V petek, 30. decembra 2016 se je pokojnemu Janezu VEDENIKU na njegovem domu iztekla ura življenja.
Pokojni Janez je luč tega zemeljskega življenja zagledal 24. marca leta 1953 v Dolenji vasi. Življenje sta mu podarila Justina Kočevar in Žani Vedenik. Bival je na naslovu: Dolenja vas 180, župnija Sv. Pavel – Prebold.
V četrtek, 5. januarja 2017 se bomo poslovili od njegovega zemeljskega življenja.
Na dan pogreba, v četrtek, 5. januarja ob 9. uri bodo žaro z upepeljenim telesom pokojnega Janeza pripeljali v tukajšnjo poslovilno vežico.
Ob 15. uri je pogrebna sv. maša v župnijski cerkvi in nato ob 16. uri pogreb na tukajšnjem pokopališču.
Sv. maša po namenu 8. dne bo v petek, 13. janaurja ob 17. uri v kapeli bl. Antona Martina Slomška v Aninem domu.

Gospod, daj mu večni pokoj. In večna luč naj mu sveti.
Naj počiva v miru. Amen.