PETRIČ Petra

V Markovem evangeliju v poročilu o Jezusovi smrti beremo: “Zagrinjalo v templju se je pretrgalo na dvoje od vrha do tal.”
Tudi v družini Žolnir-Petrič se je v torek, 18. aprila 2017 okoli 20. ure pretrgalo posebno zagrinjalo od vrha do tal, saj je v tragični nesreči v Drešinja vasi umrla Petra PETRIČ iz Latkove vasi.
Pokojna Petra je luč tega zemeljskega življenja zagledala 17. avgusta 2000 v Celju. Življenje sta ji podarila Teodor in Marlenka Žolnir-Petrič.
Bivala je na naslovu: Latkova vas 272, župnija Sv. Pavel – Prebold.
10. maja 2014 je pokojna Petra prejela zakrament sv. birme in nato je kot animatorka vsako leto sodelovala pri oratoriju. Ob njenem zemeljskem slovesu se ji zahvaljujem za njeno delo, skrb in veselje, ki ga je dnevih oratorija delila z ostalimi animatorji in udeleženci.
V soboto, 22. aprila 2017 ob 16. uri je za pokojno Petro v župnijski cerkvi Marije vnebovzete v Braslovčah pogrebna sv. maša in pogreb.
Žara bo na dan pogreba od 12. ure v tamkajšnji poslovilni vežici.

Gospod, daj ji večni pokoj. In večna luč naj ji sveti.
Naj počiva v miru. Amen.