VASLE Jožica

V soboto, 14. 1. 2017 se je v bolnici Topolšica izteklo zemeljsko življenje pokojni Jožici VASLE iz Matk in prestopila je prag večnosti.
Pokojna Jožica je luč tega zemeljskega življenja zagledala 16. marca leta 1933 v Matkah. Življenje sta ji podarila Marija in Ferdinand Vasle.
Bivala je na naslovu: Matke 9, župnija Sv. Pavel – Prebold.
V četrtek, 19. januarja 2017 se bomo poslovili od njenega zemeljskega življenja.
Na dan pogreba, v četrtek 19. januarja ob 10. uri, bodo žaro z upepeljenim telesom pokojne Jožice pripeljali v tukajšnjo poslovilno vežico.
Ob 15. uri je pogrebna sv. maša v župnijski cerkvi in nato ob 16. uri pogreb na tukajšnjem pokopališču.
Sv. maša po namenu 8. dne bo v sredo, 25. januarja ob 17. uri v kapeli bl. A. M. Slomška v Aninem domu.

Gospod, daj ji večni pokoj. In večna luč naj ji sveti.
Naj počiva v miru. Amen.