Otroci

ŠMARNICE ZA OTROKE – LETO 2020

Letošnje šmarnice za otroke z naslovom NAJVEČJI DAR  je napisala Marjeta Cerar. Zgodbe, ki jih boste brali so zgodbe dveh družin. Dveh mam, dveh očkov in osmih otrok, ki so vsi približno enake starosti. Vsi živimo preprosto življenje na obrobju mesta, na dveh majhnih kmetijah in v isti župniji. Nekega poletnega dne sva se mami odločili, da vseh osem mulcev peljeva na krajše počitnice. In prav med temi počitnicami so se rodile te zgodbe. To so resnične zgodbe, ki so se dogajale in se še dogajajo vsakomur izmed nas. So zahvala, prošnja, so bolečina srca, so vzklik veselja in upanja. Predvsem pa so zgodbe, ki jih je spisalo otroško srce, v katerem ima Marija prav posebno mesto. Preberite jih, prisluhnite jim in nas spoznajte.

Dve mami in osem otrok