Prenovljena spletna stran

Prenovljena spletna stran

Župnija sv. Pavel – Prebold se sedaj ponaša s prenovljeno spletno stranjo! Pustite nam vedeti, kako se vam zdi. 🙂

2 thoughts on “Prenovljena spletna stran

 1. Pozdrav v Savinjsko dolino.Vesela sem za noviteto-prenovitev.Toda zdaj se ne znajdem kako priti do strani,da si lahko natisnem Pavlov list ali pa do obvestil.Moj rojstni kraj je PREBOLD in rada vidim novice.Vsem lep pozdrav in lepo 1.adventno nedeljo.
  Marija Huš-Hegler

  1. Pozdravljeni!

   Hvala za mnenje. Če v meniju (beli pas na vrhu spletne strani) kliknete napis PAVLOVI LISTI, se bo odprla stran s seznamom Pavlovih listov, pri čimer so najnovejši na vrhu in najstarejši na dnu. S klikom na izbran Pavlov list se bo prenesla datoteka, ki jo lahko odprete in natisnete.

   Do obvestil dostopate s klikom na OBVESTILA v omenjenem meniju. Pojavil se bo seznam obvestil in novic. Ta so navedena tudi na desni strâni spletne straní.

   V vsakem primeru pa lahko uporabite orodje za iskanje (prav tako na desni). V polje za iskanje vpišite ključne besede in nato pritisnite tipko ENTER. Prikazal se bo seznam vseh zadetkov.

   Upam da Vam je bilo to v pomoč!

Dodaj odgovor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.