CVETNA NEDELJA

V nedeljo, 28. marca obhajamo Cvetno nedeljo. Na to nedeljo v spomin na Jezusov slovesni vhod v Jeruzalem blagoslavljamo butare, oljčne vejice in drugo zelenje. V soboto, 27. marca bo Župnijska Karitas na tržnici imela stojnico z butarami in oljčnimi vejicami.
Zaradi omejitev bo naše praznovanje potekalo v prilagojeni obliki. Praznovali pa bomo!
Blagoslov butar, oljčnih vejic in drugega zelenja bo v soboto, 27. 3. ob 18. uri v župnijski cerkvi sv. Pavla.
V nedeljo, 28. 3. je blagoslov v župnijski cerkvi Sv. Andreja v Andražu nad Polzelo ob 7.45 uri, v župnijski cerkvi sv. Pavla v Preboldu ob 9.30 uri in v Mariji Reki ob 11. uri.
Pri vseh svetih mašah je blagoslov na začetku maše. Ker so omejitve, zato vsi ne boste mogli priti v cerkev. Blagoslovil bom tudi zunaj. Tisti, ki boste ostali zunaj pred cerkvijo imate maske in se držite medsebojne razdalje. Tudi zunaj so zvočniki, da boste slišali in spremljali sv. mašo.