ORATORIJ 2020

Dragi otroci …
Zaradi koronavirusa bomo letošnji oratorij imeli od 24. do 28. avgusta. Animatorji se že pridno pripravljamo in vas že nestrpno pričakujemo! Zato hitro izpolnite prijavnico in jo prinesite v župnišče. Najpozneje do 16. avgusta 2020!
prijavnica – oratorij 2020
… in starši!
Prispevek za oratorij poravnate na prvi dan oratorija (24. avgusta).
Na oratoriju bomo upoštevali priporočila NIJZ-ja za preprečevanje širjenja koronavirusa.
Letos ne bo majic za udeležence oratorija.
ORATORIJSKA ZGODBA
Letos bo junakinja oratorijske zgodbe kraljica Estera. Estera je bila judovsko dekle iz Perzije, ki se poroči s kraljem in postane kraljica. Haman pa je v tistem času pripravljal spletko proti Judom. Ker pa je Estera tudi sama Judinja, je v vso zgodbo zelo vpletena. Ali ji bo uspelo razkriti zaroto proti Judom in jih na ta način rešiti?
To in še več bomo izvedeli na oratoriju 😉

Dragi otroci!
Lepo vabljeni, da se nam pridružite!